Yavuz Doğan Alanya Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri

Yavuz Doğan Alanya Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri, 1990 yılında ev, ofis, büro vb. nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında en iyi hizmeti verebilmek için Alanya da kurulmuştur. Dünya teknolojilerini yakından takip eden, lojistik altyapısını sürekli yenileyen firmamız, genç, tecrübeli ve özel eğitimli personelden oluşan uzman kadrosu ile, müşterilerine daima en iyi hizmeti en güvenilir şekilde sunma gayreti içerisinde bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş firmamız, taşımacılığını gerçekleştirdiği tüm eşya veya ürünleri sigorta altına almaktadır. Web sitemizi veya sabit/gsm telefon numarlarımız ile bize 7/24 ulaşabilmeniz mümkündür. Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz..

Misyonumuz

Yavuz Doğan Alanya Nakliyat olarak; müşterilerimizin bütün hak ve hukuklarına saygı duymak, avrupa standartlarına uygun kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek, müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, insanların özel hayatına hitap eden uygulamalar da müşteri odaklı taşıma hizmeti vermek, sektörümüz de ki uygulamaların ve teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmaktır. Bu hedefdeki en büyük dayanağımız eğitimli ve görev bilinçli personel kaynağımızdır.

Vizyonumuz

Yavuz Doğan Alanya Evden Eve Nakliyat olarak; müşterilerimizin beklentilerine ve gereksinizmlerini takip ederek en doğru çözüme kavuşturmak, kişilerin iş yaşamı ve özel yaşamına kolaylaştırıcı ve zenginleştirici katkıda bulunmak, müşterilerimizin memnuniyetini yükseltmek, uzman ekibimizle taşımacılık uygulamalarında hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektir.

Belgelerimiz

Sektörümüz de bir çok firma hiç bir yetki belgesi olmadan yasalara aykırı olacak şekilde nakliyat hizmeti vermektedir.
Bu tarz nakliyat işlemlerinde devlet eğer araç ve eşyalara el koyarsa taşıma yapanda yaptıranda suçlu bulunmaktadır. Bu nedenle nakliyat veya taşıma hizmeti almadan önce mutlaka çalışacağınız firmanın yetki belgelerini kontrol ediniz.
Yavuz Doğan Alanya Nakliyat tüm nakliyat ve taşıma hizmetleri ile ilgili izin belgelerine sahiptir ve tam olarak yasal hizmet vermektedir.

Araç Filomuz

Sahip olduğumuz son model ve konforlu, içi özel olarak tasarlanmış Evden Eve Nakliyat Taşıma Araç Filomuz ile müşterilerimize daima en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Aşağıdaki resimlerde araç filomuzdan bazı örnekler gösterilmektedir.