ASANSÖRLÜ NAKLİYAT

Asansörlü taşımacılık, eşyalarınızı bina içi taşıma yaparken karşılaşılan hasarları en aza indirmeye yarayan,
yükleri insan gücüyle değil makine gücüyle taşıyan bu sayede daha hızlı taşımacılık sağlayan yük taşımacılık sistemleridir.

Yavuz Doğan Alanya Nakliyat olarak üşteri memnuniyeti ilkemizden 1990 yılından bu yana asla şaşmadık ve sizler için en kaliteli hizmeti en ideal formlar içerisinde sunmayı kendimize bir ilke edindik. Bu doğrultuda şehir içi taşımacılık hizmetlerimizde kullanmak üzere sizlere daha lokal hizmetler sunarak kolaylık sunduğumuz asansörlü taşımacılık seçeneğimiz ile evinizi büyük apartman dairelerinin olduğu bir eve taşırken çok daha fazla rahat edebilirsiniz.

Genellikle büyük binalarda taşınma sorunu çok sık yaşanmaktadır. Bina yöneticisi ya asansörün kullanılmasına
izin vermez ya da araçlar binaya çok fazla yaklaşamaz. İşte bu durumlarda imdadınıza yetişecek olan

asansörlü evden eve nakliyat

hizmetimiz ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetinde önemli olan noktalardan bir tanesi de tecrübe diyebiliriz. Son zamanlarda duymakta olduğumuz bazı kaza haberleri bizi gerçekten üzüyor. Asansörlü taşımacılık hizmeti için alanında tecrübeli ve alanında uzman personelimiz ile size hizmet vermeyi beklemekteyiz.

asansörlü evden eve nakliyatasansörlü evden eve taşıma

Sizlerde takdir edersiniz ki her işin inceliği olduğu gibi asansörlü taşımacılık hizmetinde de önemli bir çok detay vardır. Müşterilerimiz öncelikle şunu bilmeli her isteyen müşterinin eşyası asansörle taşınamayabilir.Bunun için öncelikle bina önünde asansörün yanaşabilecegi bir boşluk olması gerekir. ülkemizde çarpık kentleşme dolayısıyla bir çok ev bina vb. yerde asansörün yanaşması mümkün olmamakta ve taşıma asansör ile yapılamamaktadır. öte yandan karşılaşılan sorunlardan bir tanesi de asansör binanın yanına yanaşsa bile eşyaların alınacağı kapı veya çıkışın küçük olması ve bir çok eşyanın bu nedenle asansör ile taşınmasını imkansız hale getirmesidir.

Taşınma işinizin asansör ile yapılabileceğini düşünüyorsanız lütfen Yavuz Doğan Alanya Nakliyat Ekspertizlerine başvurun. Expertizlerimizden alınacak bilgiyle hem müşterinin mağduriyeti önlenmiş olur hemde taşınma esnasında planlama sorunları ile karşılaşılmaz. Asansörlü ve ya asansörsüz taşımacılıkta personelin konusunda uzman olması çok önemlidir...

asansörlü evden eve nakliyatasansörlü evden eve taşımacılık