ücretsiz expertiz hizmeti

Nakliyat talebi bulunulmasından hemen sonra tarafınıza ücretsiz olarak expertiz personeli gönderilir. Personelimiz gerekli incelemeyi yapıp, kullanılacak malzeme miktarını, hangi aracınızın size uygun olacağını, sigorta bedeli vb. gibi verileri hazırlamaktadır. Bu sayede bütçe planlamanızı en iyi şekilde yapabilirsiniz.
 

eşya ve mesafe tespiti

Yukarıda ki bilgilere ek olarak gerekli hesaplamaların yapılabilmesi için eşyaların tek tek tespiti ve analizi yapılmaktadır. Analiz sonucunda eşyanın alınacağı adresden, taşınacağı adrese kadar olan mesafenin sonuç odaklı tespiti yapılır.
Bu tespit sonucunda eşyalarınızın taşınacağı uygun araç (lar) belirlenmektedir.
 

taşınma işleminin başlatılması

Beyaz eşyalarınız, elektronik eşyalarınız, kırılacak türden olan eşyalarınız, mobilyalarınız ve hatta çiçeklerinizin gerekli olan paketlemeleri yani ambalajlara sıkıca bağlanması, battaniyeye sarılıp uygun büyüklükteki kolilere dikkatli bir şekilde yerleştirilerek taşınma işlemi başlatılmış olur.
 

eşyalarınızın araçlara yüklenmesi

Paetlenmiş olan eşyalarınız büyük bir titiz ve önemle araçlarımıza uygun bir şekilde çok dikkatli ve hassas olacak şekilde yerleştirilir. Eşyalarınızın aracımıza yüklenmesi bittikten sonra, taşınacak olan adrese doğru hareket etmektedir.
Eşyalarınızn sahip olduğu değeri biliyoruz ve one göre hareket ediyoruz...
 

taşınması biten eşyaların yerleştirilmesi

Yeni adrese ulaştırılmış eşyalar tıpkı paketlemede gösterilen titiz ve önemli çalışma gibi aynı titizlilikte ve dikkat de ambalajlarından çıkartılarak sizin belirlediğiniz kriterlere uygun olarak yeni adresinize düzgün ve önemli bir şekilde yerleştirilir. Turhal Nakliyatı tercih ettiğiniz için teşekkür eder iyi günler dileriz...